Співробітники СБУ не допустили розповсюдження в Запоріжжі матеріалів із сепаратистськими закликами

01122014-2   У Запоріжжі СБУ затримала громадянина України, який отримав завдання від російського куратора – поширювати матеріали антиукраїнського змісту на території регіону.

   Мешканець Запоріжжя, член місцевого осередку комуністичної партії, який у соціальних мережах «тиражує» сепаратистські настрої, встановив контакт з громадянином РФ, зареєстрованим у мережі Інтернет під псевдонімом «Григорій Олійник».

   Росіянин, з урахуванням антидержавної позиції запропонував чоловіку приєднатися до лав «партизанського руху» на підтримку терористичних організацій та створення так званої «Запорізької народної республіки». Зокрема, мешканець Запоріжжя повинен був розповсюдити антиукраїнські друковані матеріали.

   В обумовлений час правопорушник мав забрати на вокзалі, у камері для зберігання речей, першу партію агіток – понад тисячу примірників.01122014-1

   Співробітники СБУ не допустили розповсюдження матеріалів із сепаратистськими закликами, зловмисника затримали «на гарячому».

   Громадянину України оголошено офіційне застереження від імені СБУ щодо неприпустимості протиправного посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Прес-центр СБ України